Abiye Ayakkabı Modelleri

Her çeşit elbiseyle kombin yapılabilen abiye ayakkabı modelleri son yılların en trend aksesuarları arasında yer alıyor. Her yaş ve beğeniye hitap eden çeşitleri online platformlardaki kategorilere girilerek satın alınabilir. Kadın ayakkabı modelleri kataloğunda da bulunan bu ürünler farklı ve orijinal tasarımlarıyla göz dolduruyor. Garanti süreleri 12 aydan başlayan abiye ayakkabı modelleri hem dayanıklı hem de şık olmaları nedeniyle tercih sebebidir.

Abiye Ayakkabılarda İlk Seçenek: Stiletto Ayakkabılar

Online kategorilerdeki ilk seçeneği stiletto ayakkabılar oluşturuyor. Son yılların en gözde modellerinden biri olan bu ürünlerde onlarca farklı renk seçeneği mevcuttur. Pul detayları ile süslenmiş olan versiyonları başta düğün ve nişan törenleri olmak üzere birçok özel davette giyilebilir. Hakiki deriden imal edilmiş olan çeşitleri çok daha dayanıklıdır. Başta siyah, krem ve beyaz olmak üzere onlarca farklı renk seçeneği herhangi bir fiyat farkı olmaksızın alıcıların beğenisine sunuluyor. El yapımı olan çeşitleri de mevcuttur.

Topuklu Abiye Abiye Modelleri

Abiye ve elbiselerle sıklıkla kombin yapılan topuklu ayakkabılar birçok farklı seçeneği bünyesinde barındırıyor. İnce ve kalın topukluların yüksekliği 4 ile 11 cm. arasında değişmektedir. Sim ve taş detaylarıyla süslenmiş olan versiyonları bu yılın çok satan modellerinin başında geliyor. Aynı zamanda fiyonk detayları ile son derece özgün bir imaj çizgisine sahip olan modelleri de uygun fiyatlarla alıcılara sunulmaktadır. Yüzde otuza varan indirim oranlarıyla satışa çıkarılan bu abiye ayakkabı modelleri pudra ve turkuaz gibi alternatif renklere de sahip.

Abiye Ayakkabı Modellerinde Diğer Seçenekler

Çanta ve takı çeşitleriyle kombin yapılabilen abiye ayakkabılarda bronz, altın ve platin gibi renk seçenekleri de sunuluyor. Çapraz bantlı olan versiyonları ise özellikle genç alıcılar tarafından çok beğenilen modellerden bir diğeri. Özellikle pelerinli abiyelerde giyilen kısa topuklu ayakkabılarda ise siyah taşlı süslemeler öne çıkıyor. Bilekten kemerli abiye ayakkabılar da hem abiye hem de diğer elbise türleri ile rahatlıkla giyilebilir. Beğenilen modeller önce favorilere sonra sepete eklenerek dakikalar içerisinde sipariş edilebilir. Tahmini teslimat süresi 4 iş günü olan ayakkabılar ücretsiz kargo avantajıyla sahiplerine teslim ediliyor.

Moda Tasarım Çizim Programı

Yeni yazılarımızı Twitter da takip edebilirsiniz.